חברי ועדות

חברי ועדות התאחדות בוני הארץ - 2016

ועדה מונציפלית   

עופר שגיב – יו"ר הוועדה (מי טל הנדסה ושרותים בע"מ)

יצחק נבו (א י נבו חב קבלנית לבנין)

להב אברהם (אל דור ייזום ובנין)

גאון עמי (גאון נדל"ן)

קשוע עבדאלסלאם (א.ק. אחים קשוע יזמות ובניה)

מאיר שבח (חברה לבנין ופתוח)

יונה חורש (ח י צ חב' לבנין ופתוח בע"מ)

משה מילר (י מ שובל הנדסה)

ערן דהן  (מידן חברה לבנין)

גלבאום עמרי (משה גלבאום ובניו בעמ)

אביגדור פרויד

יהורם שמי (שמי חיים)

גורדו אילן – גזבר ההתאחדות (א ג י בניה ופתוח בע"מ)

מאירי כהן (כהן מאירי)

אורי רובין (קבוצת רובין)

יעקב סלע (ויסמן חב' לבנין)

שאולי אלון (אשלי)

אברהם הכט (שלהב ניה ופיתוח)

ניר ינושבסקי (ינושבסקי טל הדסה ובנין)

יצחק חסיד (משכן אליהו)

ניר אפריון  (ש. מיכלסון)

גיורא רובינשטיין (אהרון רובינשטיין ובנין)

יוסף אוחנה  (אל די שיא הנדסה)

צור אדלר (ישראל אדלר ובנו חב' להשקעות)

צבי נייר - נציג ועדת ביקורת (מ"מ)

מרכז הוועדה -  עו"ד אמיר הלר, משנה למנכ"ל מנהל אגף יזמות ובניה 

ועדה להתחדשות עירונית

גיא ששון – יו"ר הוועדה (ישראמיש השקעות בע"מ)

יצחק שגב (די.סי.אס חברה לבנין בע"מ)

עמי גאון (גאון נדל"ן)

יצחק נבו (א י נבו חב קבלנית לבנין בע"מ)

אבי הושיאר (הושיאר חב' לבנין ויזמויות נדל"ן)

ראובן מכלוף (מכלול הנדסה ושמאות)

שומרי בן דוד (בן דוד הרצלקבלן בנין)

אייל תדמור (אייל תדמור יזמות וניהול פרוייקטים)

משה מילר (י מ שובל הנדסה)

שחר מאיר  (שחר ושות חב להנדסה אזרחית בניה)

יהורם שמי (שמי חיים)

יניב אלפרט (אפק ד ר יזמות בניה לישראל)

שאולי אלון (אשלי)

אלינור רוזן (ישינובסקי טל הנדסה)

אורי רובין (קבוצת רובין)

שרון ארגיל (שדאור חברה לבניה)

רפאל קטה (נ אביטל בניה והשקעות)

יעקב סלע (ויסמן חב' לבנין)

גיא ארד (חברת ארד הבונה)

בני בנטורה (בקעת תמר)

אוהד ליברובסקי (ליברובסקי אברהם יצחק)

אילן גורדו - גזבר (מ ב ש ק חב' קב' לעבודות בנין)

אביגדור פרויד

עומר גוגנהיים  (אשדר)

עופר וינברג  ( Living spase LTD )

אייל הנס (ש א ק ל חברה לבנין)

עומר בן צור (א סופר ובניו)

עדית גבע (שלום את נתן עבודות בניה ופיתוח)

חמי שאול (קרסו נדל"ן)

אמיר לוטן (קבוצת משולם לוינשטיין)

יוסי בר דוד (אלמוג כ.ד.א.י)

גד גרשון (שפיר הנדסה)

חיים מאירוביץ' (מאירוביץ חיים חב' לבנייה ויזמות)

אלון קפלן (פגודה מתנאל)

עמי פרטוש (אחים פרטוש אבי ועמי)

אסף גולן (אסף גולן חב' לבנין)

סימו טובול (י שבא יזום ובניה)

נח רפפורט, עו"ד  (חב' גיי הנדסה ויזמות)

שוקי שטורך - נציג ועדת ביקורת

מרכז הוועדה - עו"ד אמיר הלר, משנה למנכ"ל ומנהל אגף יזמות ובניה  

ועדת מיסוי, אשראי ומימון   

דרור נגל – יו"ר הוועדה (אזורים בנין 1965)

יצחק שגב -  (די.סי.אס חברה לבנין בע"מ)

יצחק נבו (א י נבו חב קבלנית לבנין בע"מ)

חסיד ציון (אחים חסיד חב' קבלנית לבניה)

מני לושי (מני לושי חב' להשקעות ובנין בע"מ)

יצחק קולסקי (קולסקי משה ושות' בע"מ)

חזי מרום (נוה מרום)

שיקה כהן (לאונרדו נתרה בע"מ)

חיים דינרמן (דינרמן בנין ופיתוח)

יניב אלפרט (אפק ד ר יזמות בניה לישראל)

ערן דהן (מידן חברה לבנין)

אורי רובין (קבוצת רובין)

אמנון סלונימסקי (פיטנגו בניה)

שאולי אלון (אשלי)

ניר ינושבסקי (ינושבסקי טל הנדסה)

עידו פדלון (פדלון לבניה והשקעות)

ניר אפריון (ש. מיכלסון)

יוסי אביטן (אלון התבור חברה לבניה)

מאיר ברקן (מ. ברקן ניהול ואחזקות 1995)

אילן גורדו - גזבר (מ ב ש ק חב' קבלנית לעבודות בנין)

שומרי בן דוד (בן דוד הרצל קבלן בנין)

ערן מכלוף (מכלול הנדסה ושמאות)

רון שלמה (מכלול הנדסה ושמאות)

שלמה קול (יששכר מ חברה לבנין ופיתוח)

דני כהן (א ד עידן חב' לעב' עפר בע"מ)

שטורך שוקי - נציג ועדת ביקורת

צבי נייר - נציג ועדת ביקורת

מרכז הוועדה - עו"ד אמיר הלר, משנה למנכ"ל ומנהל אגף יזמות ובניה 

ועדת תכנון ובנייה

ארנון פרידמן – יו"ר הוועדה (אשדר)

עמי גאון (גאון נדל"ן)

יצחק נבו (א י נבו חב' קבלנית לבנין בע"מ)

אביגדור פרויד

ערן מכלוף (מכלול הנדסה ושמאות)

שומרי בן דוד (בן דוד הרצל קבלן בנין)

ציון חסיד (האחים חסיד)

אורי פרי (א פ פרי פיתוח והשקעות בע"מ)

עמרי גלבאום (משה גלבאום ובניו)

יניב אלפרט (אפק ד ר יזמות בניה לישראל)

ערן דהן (מידן חברה לבנין)

אורי רובין (קבוצת רובין)

שלמה קול (יששכר מ. חברה לבנין ופיתוח בע"מ)

הוגו שפנגנטל (חברת משה"ב)

גיורא רובינשטיין (אהרון רובינשטיין ובניו)

שאולי אלון (אשלי)

מאיר ברקן (מ ברקן ניהול ואחזקות 1995)

ניר ינושבסקי (ישינובסקי טל הנדסה)

אברהם הכט (שלהב בניה ופיתוח)

ניר אפריון (ש מיכלסון)

יוסי אביטן (אלון תבור חברה לבניה)

אילן גורדו - גזבר (מ ב ש ק חב' קב' לעבודות בנין)

צור אדלר (ישראל אדלר ובנו חב' להשקעות)

צבי נייר - נציג ועדת ביקורת

מרכז הוועדה - עו"ד אמיר הלר, משנה למנכ"ל ומנהל אגף יזמות ובניה

ועדה לרישום קבלנים

שלמה חייט - יו"ר הוועדה (אלמיר חב' לבנין)

אשר גרין סגן נשיא (גרין מבנים)

יוסי לוינסקי סגן נשיא (יוסף לוינסקי ושות')

אלי אביסרור (משה אביסרור ובניו)

צביקה דוד (בני וצביקה הריסה, גריסה ניפוי ומיחזור)

בני ניר (חברה לבניה פיתוח ויזמות)

שלמה אפרים (חשמל ותקשורת ש א א בע"מ תשתיות נתניה)

יוסף גרידיש (בני גרידיש קבלנות בנין)

רוני מזרחי (מזרחי ובניו בניה והשקעות)

גלעד בובליל (רמות הגל )

חיים יכימוביץ (יכימוביץ סויסה)

אילן בדני (עב' עפר ופיתוח)

אלחי סעדה (ס.ה.ר.א עב' קבלניות)

מאיר דוגה (נתיבי רם)

אייל בלנקיטני (דקורה בלנקיטני)

אמירה גל (גל גדרה) 

אברהם גולדמן (בניה והשקעות 89) - נציג ועדת ביקורת

מרכז הוועדה - אינג' נתן חילו מנהל האגף הטכני

ועדת תקינה

שלמה חייט יו"ר הוועדה (אלמיר חב' לבנין)

יעקב אדיב (אדיב יעקב פתוח ובנין)

איסמעיל ושאחי (א ושאחי הנדסה)

יגאל דינוביצקי (ולדימיר דינוביצקי)

אורלי אינדיצקי (סולל בונה)

שלומי חסון (פריזט חסון בניה ויזמות עסקית)

בני ויינר

אהרון ספיר (ספיר דולב בנין ופיתוח)

עוזי בקר (בקר משיח)

צחי לביא  (עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע"מ)

אבו חאטום ג'סאן (אחים אבו חאטום בני סעאדה)

נציג ועדת ביקורת -  אבי גולדמן (בניה והשקעות 89)

מרכז הוועדה – אינג' נתן חילו מנהל האגף הטכני

ועדה למחזור חומרי בנייה

צביקה דוד - יו"ר הוועדה (בני וצביקה)

אורלי אינדיצקי, (שיכון ובינוי סולל בונה – תשתיות)

שמוליק מנדלביץ (מדן קבלנות כללית, כבישים ומחצבות (1964) בע"מ)

דודי וילנר (שפיר הנדסה אזרחית וימית בע"מ)

שבי ונטורה (אחים ונטורה)

הרצל לוי (הרצל לוי בע"מ)

טל הרשקוביץ (תדהר בניה)

עוזי בקר (בקר משיח)

רביע נופי (סאמי נופי ובניו)

מרכז הוועדה – דוד (שפי) שחף, מנהל אגף תשתיות ובניה חוזית

ועדת כספים וכלכלה

יעקב  גרמבק - יו"ר הוועדה (חב' טפ-גר בע"מ)

אילן גורדו - גזבר ההתאחדות

דנה צור ציוני

בני ניר

עמוס אליה

אברה להב

גלעד בובליל (רמות הגל )

שמואל אשכנזי

דוד בר לב (דרכים)

עוזי בקר (בקר משיח)

סמי נופי (סאמי נופי ובניו)

אברהם אמיתי – חבר ועדת ביקורת

רו"ח עזרא יהודה - מבקר פנים

מרכז הוועדה - אלי אורנשטיין, סמנכ"ל כספים וכלכלה

ועדת ביקורת

מתי מגן - יו"ר הוועדה (מ מגן אינטרנשיונאל)

אברהם אמיתי (מגידו אמיתי השקעות בע"מ)

דוד  אלעני (בית חן (פ"ת) חב' לבנין בע"מ)

אברהם גולדמן (גולדמן אבי בניה והשקעות 89)

תופיק דראושה

צבי נייר (נייר צבי בע"מ)

יהושע (שוקי) שטורך

רו"ח עזרא יהודה, מבקר פנים

מרכזת הוועדה - עינב סנד, מזכירת אגף פרסום ושיווק