גופי מימון חוץ בנקאיים לציבור הקבלנים - בוני הארץ : בוני הארץ
גופי מימון חוץ בנקאיים לציבור הקבלנים

בצל משבר "הקורונה" שפקד את מדינת ישראל ולאור המשבר הכלכלי החמור אליו נקלע המשק, נזקק ציבור הקבלנים למקורות מימון על מנת להמשיך את פעילותו התקינה של הענף שהוכרז על ידי ממשלת ישראל כענף חיוני למשק.

בימי משבר אלו, קמה החשיבות להנגשת מקורות מימון חוץ בנקאים לציבור הקבלנים לצד המסלולים המסורתיים (המערכת הבנקאית), באופן שיביא להגברת התחרות בתחום זה ועל מנת שפעילות הענף תפגע כמה שפחות.

ההתאחדות פנתה באמצעות קול קורא לחברות המימון השונות להנגיש את עצמם לציבור הקבלנים והכול מתוך מטרה שהקבלנים יחשפו למקורות מימון נוספים מלבד אילו המסורתיים ועל מנת שיוכלו אף לגוון או לשלב מקורות מימון בעת הזאת.

להלן החברות שענו לקול הקורא – ציבור הקבלנים מוזמן לפנות אל אנשי הקשר של כל גוף רלוונטי לקבל את מלוא המידע הנדרש.

קבוצת פיננסיה, ארז סגמן, 050-7848597. לפרטים נוספים

  גמלא הראל, טל תפוחי, 03-6086818. לפרטים נוספים

  שקד פרטנרס, ענת הולנדר, 050-6519038. לפרטים נוספים

 ארנו קפיטל, סיני בק, 03-7176699. לפרטים נוספים

מכלול, איילת רוסק, 052-4681178. לפרטים נוספים

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.