הודעה על עדכון תנאי מכרז לביצוע עבודות בניה, שיפוצים ותיקונים כלליים בדירות עמידר - בוני הארץ : בוני הארץ
הודעה על עדכון תנאי מכרז לביצוע עבודות בניה, שיפוצים ותיקונים כלליים בדירות עמידר

 

הודעה בדבר עדכון תנאי סף ושינויים במכרז פומבי להתקשרות בהסכם מסגרת לביצוע עבודות בניה, שיפוצים ותיקונים כלליים בדירות שבניהול עמידר וברכוש המשותף בשיטת המחירון ובמהויות עבודה בחלוקה לאזורי פעילות

עמידר, החברה הלאומית לשיכון בישראל בע"מ, (להלן: "עמידר") מעדכנת בזאת בדבר עדכון בתנאי הסף בנושא הגשת כתב ערבות ושינויים במכרז לביצוע עבודות בניה, שיפוצים ותיקונים כלליים, והכול כמפורט בקובץ העדכונים המפורסמים באתר האינטרנט של חברת עמידר בכתובת www.amidar.co.il (תחת מכרזים- שירותים).  לעדכונכם, יש לצרף את קובץ העדכונים ואת כל המסמכים המפורסמים באתר עמידר ולצרפם חתומים להצעתכם.

שאלות ו/או בקשות לקבלת הבהרות יש להעביר לנציגת עמידר, בכתב בלבד, באמצעות דואר אלקטרוני [email protected] עד ליום 11/7/2021. התייחסויות חברת עמידר יינתנו בכתב בלבד ויפורסמו באתר האינטרנט של החברה עד ליום 13/7/2021 (לרבות תיקונים ושינויים במסמכי המכרז) בכתובת www.amidar.co.il  (תחת מכרזים- שירותים).

באחריות המציעים לעקוב אחר פרסומים ועדכונים אודות המכרז אשר יפורסמו באתר חברת עמידר. את ההצעות יש להגיש בתיבת המכרזים במשרדי עמידר במרכז עזריאלי – רחוב הרוקמים 26 חולון, בניין D, קומה 6, בתיבה מספר 1.

המועד האחרון להגשת ההצעה למכרז הינו עד יום א' 25/7/2021 בשעה 15:30.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.