הצלחה להתאחדות הקבלנים בוני הארץ: חוק הותמ"ל עבר בקריאה שנייה ושלישית - בוני הארץ : בוני הארץ
הצלחה להתאחדות הקבלנים בוני הארץ: חוק הותמ"ל עבר בקריאה שנייה ושלישית
התאחדות הקבלנים בוני הארץ מברכת על הישג נוסף לטובת הזוגות הצעירים ודור העתיד בישראל: הכנסת אישרה את הצעת החוק לקידום הבניה במתחמים מועדפים (הארכת חוק הותמ"ל), צעד זה מהווה צעד ראוי ונכון בהתמודדות עם המחסור בדירות ועליית מחירי הדיור בישראל. קדם לצעד זה, צעד חשוב של הגדלת מכסת העובדים לבנייה.
אנו מובילים מהלך של הצבת תוכנית כוללת ורבת ממדים לטיפול בבעיה המורכבת של המחסור בדירות ולשמחתנו אנו מצליחים לרתום את השרים ומשרדי הממשלה הרלוונטיים וגם את חברי הכנסת שמבינים כולם שאנו נמצאים בשעת חירום חברתית ושעל כולם להניח את המשחקים הפוליטיים ולשלב ידיים למען בניית מיליוני דירות לאזרחי ישראל בשנים הבאות.
אנו רוצים להודות לשרת הפנים איילת שקד – Ayelet Shaked, לשר השיכון זאב אלקין Zeev Elkin, למנכ"לית מינהל התכנון דלית זילבר, לראש מטה התכנון שלומי הייזלר ולכל השרים וחברי הכנסת שחברו לתמיכה בחוק חשוב זה וכן בהגדלת מכסת העובדים לבנייה.
ההתאחדות ממשיכה בפעילותה כדי לקדם את הגדלת היצע הדירות והתשתיות והקלת הבירוקרטיה בענף, למענכם חברות וחברי ההתאחדות ולמען כלל הציבור בישראל.
צפו בדבריו של ראול סרוגו, נשיא ההתאחדות בדיוני ועדת הפנים והסביבה:
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.