מכרז לביצוע שדרוג אדיטוריום בית אלן כפר הנוער יערים בע"מ (חל"צ) - סיור קבלנים ביום חמישי 25.2.21 - בוני הארץ : בוני הארץ
מכרז לביצוע שדרוג אדיטוריום בית אלן כפר הנוער יערים בע"מ (חל"צ) – סיור קבלנים ביום חמישי 25.2.21

קבלת הצעות

לביצוע שדרוג אדיטוריום בית אלן

כפר הנוער יערים בע"מ (חל"צ)

סיור קבלנים יתקיים ביום חמישי 25.2.21

לחצו על קבצי המכרז לצפיה, הורדה והדפסה:

קובץ ראשון: מסמכי המכרז הכוללים: הוראות ותנאי המכרז; החוזה, תנאים כלליים; המפרט הכללי-הוועדה הבינמשרדית- משרד הבטחון; כתב כמויות מתומחר; תוכניות

קובץ שני: חוברת המכרז

קובץ שלישי: כתב כמויות והצעות מחיר

 

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.