מנכ"ל ההתאחדות אמנון מרחב בחדשות 13: "הפעולות שהממשלה עשתה בענף שפכו שמן על המדורה. ההשתוללות שהיתה בשנה האחרונה לא נתפסת" - בוני הארץ : בוני הארץ
מנכ"ל ההתאחדות אמנון מרחב בחדשות 13: "הפעולות שהממשלה עשתה בענף שפכו שמן על המדורה. ההשתוללות שהיתה בשנה האחרונה לא נתפסת"

על רקע העלייה החדה שהציג הלמ"ס בתאריך 15.8.22 בה עלו מחירי הדיור ב-17.8% בשנה, התראיין מנכ"ל ההתאחדות אמנון מרחב למתן חודורוב בחדשות 13.

מרחב הסביר כי העלייה במחירים, הגדולה ביותר מאז שנת 2009, מטרידה גם אותו כאזרח ואבא במדינת ישראל.

מרחב התייחס לממשלה היוצאת ואמר כי לא רק שהיא לא פעלה בשוק הדיור אלא היא אף שפכה שמן למדורה ועשתה צעדים שעודדו את העלייה כמו התיקון לחוק המכר.

בסוף התייחס מרחב לשלושת הצעדים הפשוטים שהממשלה הבאה צריכה לבצע כדי להתחיל לאזן את המחירים בשוק.

לצפייה באייטם המלא:

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.