הדרכות מטה הבטיחות - בוני הארץ : בוני הארץ
הדרכות מטה הבטיחות

ניידת הדרכת בטיחות של התאחדות הקבלנים בוני הארץ, הינה מערכת מולטימדיה ממוחשבת להדרכת בטיחות וגהות באתרי הבנייה בכל הארץ. מדובר במערכת הדרכה משוכללת מסוגה בעולם, שמאפשרת הדרכת עד 9 עובדים בו זמנית בנושאי בטיחות באתר הבנייה. ההדרכה מתבצעת באמצעות 2 מסכי מגע בהם המודרכים מתנסים בצורה אטרקטיבית ומהנה .

הדרכה בניידת על ידי ממונה בטיחות בעל אישור כשירות מוכרת ע"י מפקח עבודה ראשי כעמידה בדרישות התקנות למסירת מידע והדרכת עובדים על פי חוק ארגון הפיקוח על העבודה.

מטרת ההדרכה בניידות:

להגביר את המודעות בקרב העובדים לחשיבותם של כללי הבטיחות ולמניעת סכנות

בעבודת הבנייה, וכן הכרת הדרכים, אמצעי המגן והבטיחות למניעת תאונות עבודה .

מערכת ההדרכה כוללת:

הדרכה באמצעות מחשב: סרטים מרתקים, ומשחק בנוסח "מי רוצה להיות מיליונר".

הכיתה ממוזגת וכוללת ארון תצוגה של ציוד מגן אישי.

משך ההדרכה הינו קצר ,ויחד עם זאת, ההדרכה מאד אפקטיבית ואטרקטיבית.

קיימת אפשרות להדרכה ב- 6 שפות: ערבית, רומנית, רוסית, סינית, טורקית, עברית

ניידת הבטיחות מגיעה לכל אתר בנייה ברחבי הארץ והינה ללא עלות לחברי התאחדות

הקבלנים בוני הארץ!

לתיאום נא ליצור בקשר עם אמיר טיר , בנייד 052-2776467

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.