נציגי התאחדות הקבלנים בוני הארץ בועידות הנדל"ן המרכזיות של ערוצים 12 ו - 13 - בוני הארץ : בוני הארץ
נציגי התאחדות הקבלנים בוני הארץ בועידות הנדל"ן המרכזיות של ערוצים 12 ו – 13

בשבוע שעבר התקיימו שתי ועידות נדל"ן בערוצי הטלוויזיה המרכזיים – קשת 12 ורשת 13.
בשתי הוועידות לקחה ההתאחדות חלק מרכזי:

קשת 12

ראול סרוגו באחד על אחד עם יואב לימור:
https://www.ifatmediasite.com/ms/radiomp4/2021/06/09/10732497.mp4

יהודה כתב בפאנל ראשי ערים עם רן קוניק ראש עיריית גבעתיים, ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה, אדית בר ראש מינהל פיתוח משרד הפנים ויו"ר הוועדה לתכנון ובניה:

—-
פאנל על מצוקת עובדים בענף הבנייה של יהודה כתב ושי בירן בהשתתפות ערן סיב, יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים, ד"ר איריס נחמיה ראש מנהלת תעסוקה והכשרות מקצועיות במשרד האוצר ונתנאל לפידות, סמנכ"ל אסטרטגיה ומדיניות משרד הבינוי והשיכון:
https://www.ifatmediasite.com/ms/radiomp4/2021/06/09/10733180.mp4

רשת 13

ראול סרוגו באחד על אחד:


שי בירן עם ראש עיריית מעלה אדומים, שלומי לחנה מרצה במכללה למנהל וליאת דנינו סמנכלית שיווק באלמוגים:

—-
עמית גוטליב בפאנל על התחדשות עירונית עם עינת גנון סמנכ"לית הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, אלי בלומנטל התחדשות עירונית קבוצת אבני דרך, ועו"ד אברהם ללום:
https://www.ifatmediasite.com/ms/radiomp4/2021/06/09/10732800.mp4

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.