לחצו כאן לעדכונים בנושא סגר ודרישת חיסון עובדים פלשתינים בתקופת החגים - בוני הארץ : בוני הארץ
לחצו כאן לעדכונים בנושא סגר ודרישת חיסון עובדים פלשתינים בתקופת החגים

—–עדכון 14.9.21——

החל מהערב בחצות (הלילה שבין שלישי לרביעי) ועד מוצאי יום כיפור ברביעי בערב, יוטל סגר על שטחי איו"ש ולא תותר כניסת פועלים לעבודה בישראל.

בסוכות: בערבי החג המעברים יהיו פתוחים עד צהרי היום, בדומה ליום שישי.

בימי החג עצמם יוטל סגר והמעברים יהיו סגורים. בימי חול המועד, לא יוטל סגר ותתאפשר כניסת פועלים לעבודה בישראל.

בנוסף אנו מעדכנים – כי הממשלה החליטה על דרישת חיסון לעובדים פלשתינאים כתנאי לכניסה לישראל,
החל מתאריך ה-9 בספטמבר תאכף דרישה זו, דהיינו פועלים פלשתינים שלא התחסנו אפילו בחיסון הראשון, לא יוכלו להיכנס לעבוד בישראל.
היתר העבודה של העובדים יישאר בתוקף לתקופה של מספר שבועות כדי לתת לעובדים לא מחוסנים הזדמנות להתחסן ברשות הפלשתינית.
על פי המסוכם מול המדינה, מדי שבוע תעביר הרשות למשרד הבריאות הישראלי את רשימת העובדים שהתחסנו ואלו יוכלו לשוב לעבוד בישראל.

התאחדות הקבלנים עובדת עבורכם בשגרה ובחירום, אתם יכולים לסמוך עלינו.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.