קהילת ״אחת אחת״, מנהלות בכירות בענף הנדל״ן והתשתיות, פתחה שנה באירוע מדהים - בוני הארץ : בוני הארץ
קהילת ״אחת אחת״, מנהלות בכירות בענף הנדל״ן והתשתיות, פתחה שנה באירוע מדהים

קהילת ״אחת אחת״, מנהלות בכירות בענף הנדל״ן והתשתיות, פתחה שנה בארוע מדהים ב״אנגלו ונינה״, שבו נכחו מנהלות מכל החברות הגדולות בעולם הבניה: שיכון ובינוי, תדהר, אשדר, אקרו נדל״ן, משהב, מנרב, נתיבי ישראל, נת״ע, גינדי, קרסו, צמח המרמן, ינושבסקי, שפיר, קבוצת אביב, קרדן, אשר גרין, אלה בן נון, אשדר ועוד רבות וטובות.
הקהילה מחברת את המנהלות הבכירות כדי לייצר כוח אמיתי שימשוך עוד נשים לענף, יסייע למנהלות הקיימות להתקדם בו וייצר רשת של הכרות והזדמנויות.
את הארוע פתחה אורלי אינדיצקי, סמנכ״לית בשיכון ובינוי ואגדה אמיתית בעולם הנדל"ן.
אחריה סיפרה שרון גולן, אדריכלית שימור מומחית ומנהלת התוכן של בית ליבלינג על שימור, על המבנה המיוחד שבו נערך הכנס ואפילו על תכנון נשי.
אלונה בר און, מו״ל גלובס, סיפרה על הדרך ממנכ״לית חברת נדל״ן לכיבוש הובלת העיתון הכלכלי המרכזי בישראל בהרצאה מרתקת.
מעיין שניר, מנהלת הקהילה עדכנה באירועים המרגשים הצפויים לקהילה וכבר בתכנית.
הארוע הסתיים בהרמת כוסית שהוביל אמנון מרחב מנכ״ל ההתאחדות, כשהקהילה חוגגת את כל ההיכרויות החדשות ואת הציפיה להמשך.

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.