ראול סרוגו נשיא ההתאחדות בערוץ 12: ראשי ערים, אל תחכו לוועדת החקירה הבאה! - בוני הארץ : בוני הארץ
ראול סרוגו נשיא ההתאחדות בערוץ 12: ראשי ערים, אל תחכו לוועדת החקירה הבאה!
עשרות אלפי בניינים יכולים להתמוטט בין רגע בישראל ומאות אלפי ישראלים ימצאו עצמם חסרי כל!
המקרה בחולון הוא הוכחה לכך שאפילו ללא רעידת אדמה, יום אחד, דיירי בניין יכולים למצוא לפתע את מותם במקרה הטראגי או מחוסרי כל במקרה הפחות גרוע.
אנו פונים לראשי ערים – הפסיקו להתנגד לפרויקטי התמ"א 38. אפשרו קידומם במיידי. זו חובתכם הציבורית! זו אחריותכם! הסכנה כבר כאן ולמרבה הצער היא לא מספקת התראה מראש. התכנון המתחמי הוא חשוב אך חיי אדם חשובים ממנו! רק תמ״א 38 לסוגיה מספקת כיום פתרון מהיר ברמת הבניין הבודד למניעת קריסת מבנים כמו בחולון.
אל תשאירו את תושבי עירכם ללא מענה, אל תבנו על זה ש״אצלי זה לא יקרה״, אל תחכו לוועדת החקירה הבאה. פעלו עכשיו!
צפו בקטע מראיון של ראול סרוגו, נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, בתוכנית חיסכון בערוץ 12.👇

 

בנוסף התראיין ראול סרוגו לכתבת שער בעיתון "כלכליסט" על סמך הנתונים שמיפתה התאחדות הקבלנים בוני הארץ:

 לקריאה לחצו כאן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.