ראול סרוגו, נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ ואמנון מרחב מנכ"ל ההתאחדות הגיעו לוועדת הכספים של הכנסת והציגו את כל הנתונים הקשים - בוני הארץ : בוני הארץ
ראול סרוגו, נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ ואמנון מרחב מנכ"ל ההתאחדות הגיעו לוועדת הכספים של הכנסת והציגו את כל הנתונים הקשים

השבוע ביום שלישי, 20.7, התקיים בוועדת הכספים דיון חשוב בנושא משבר הדיור, אליו הגיעו גם נשיא ההתאחדות ראול סרוגו ומנכ"ל ההתאחדות אמנון מרחב על מנת להציג את עמדת הקבלנים, הנתונים והפתרונות שיש לעשות כדי להציל את הענף.

 

ראול סרוגו,נשיא התאחדות הקבלנים אמר בפתח דבריו: "לפי גידול האוכלוסייה צריכים לעשות פה מעשים חריגים ופעולות חריגות, צריך 100 אלף דירות לשנה בממוצע! זה פי 2. צריך צעדים יצאי דופן שעיקרם הגדלת היצע הדיור"

 

"את קצב הבנייה צריך להכפיל, אבל במקום לפטור את משבר הדיור ממשלות ישראל עד כה היו עסוקות בלשלוף שפנים מהכובע"

כך אמר מנכ"ל ההתאחדות אמנון מרחב, בזמן שהציג את כל הנתונים הקשים בוועדת הכספים שעסקה במשבר הדיור

 

צפו בעיקרי הדברים:

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.