שר הבריאות מסר לנשיא ההתאחדות על החלטתו לקדם חיסון קורונה לעובדים פלשתינים - בוני הארץ : בוני הארץ
שר הבריאות מסר לנשיא ההתאחדות על החלטתו לקדם חיסון קורונה לעובדים פלשתינים

לצד מגעים קדחתניים של התאחדות הקבלנים בוני הארץ עם משרדי הבריאות והביטחון, במטרה לקדם מתן חיסוני קורונה לכלל עובדי הבנייה ותשתיות מהרשות הפלשתינית שעובדים בישראל – נפגשו נשיא ההתאחדות, ראול סרוגו, גזבר ההתאחדות אילן גורדו ומנכ"ל ההתאחדות אמנון מרחב, עם שר הבריאות, יולי אדלשטיין והציגו לו את חשיבות החיסון לאוכלוסייה זו.

נשיא התאחדות, הציג לשר הבריאות תוכנית לחיסון העובדים הפלשתינים שבמסגרתה תשמש ההתאחדות ציר לתיאום המהלך בין הגורמים הממשלתיים לעובדים ותפעל לסייע בתהליך החיסון על ידי השתתפות נציגה בהפעלת מחתמי החיסונים. בפגישה הודיע שר הבריאות לנשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ על הכוונה לפעול לקידום מבצע חיסונים לעובדים בהקדם.

סרוגו מסר: "אנו שמחים על החלטת שר הבריאות לתמוך בביצוע החיסונים. בענף הבניין והתשתיות עובדים כיום 65 אלף עובדים מהרשות הפלשתינית שעבודתם מהווה בסיס לבניית עשרות אלפי יחידות דיור ותשתיות בהיקף גדול בישראל. מתן חיסון לעובדים שעובדים אתנו כתף אל כתף הוא המעשה ההומאני שנכון לעשותו. חיסונם יגן על בריאות העובדים ועל מאות אלפי ישראלים שעובדים לצידם בענף שלנו, יתרום להפחתת התחלואה בצד הפלשתיני וימנע עוד התארכות של הבנייה שכבר נכפתה על הענף לאורך תקופות ארוכות במהלך משבר הקורונה".

שינוי גודל גופנים
ניגודיות