תמ"א 38: רשימת בוגרי ההכשרה של משרד הבינוי לקבלנים בתחום ההתחדשות העירונית - בוני הארץ : בוני הארץ
תמ"א 38: רשימת בוגרי ההכשרה של משרד הבינוי לקבלנים בתחום ההתחדשות העירונית

 

משרד הבינוי והתאחדות בוני הארץ מציעים מסלול הכשרה לקבלנים, בנושא תמ"א 38

במסגרת מסלול ההכשרה, המשתתפים מקבלים כלים מעשיים ותיאורטיים בתחום ההתחדשות העירונית, בתחומים כמו: תכנון, מימון, הנדסה, בטיחות בעבודה, התנהלות מול הדיירים, מיסוי ועוד. בנוסף, המשתתפים יוצאים לסיורים בשטח, נחשפים לפרויקטי תמ"א 38 בשלבים שונים ולומדים על מורכבות הביצוע שלהם.

שמם של הקבלנים בוגרי הקורס מפורסם באתר משרד הבינוי (לחצו כאן לרשימה) וכמו כן באתר התאחדות הארץ (הרשימה מופיעה בהמשך העמוד).

משרד הבינוי והתאחדות בוני הארץ, ממליצים לציבור המתעניין בייזום מסוג זה, לבדוק את רשימות הקבלנים שקיבלו הכשרה מיוחדת, כדי להבטיח את מקצועיות הבונים בפרויקטים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.