סדרת מפגשים:

בונים ניהול

מנהלים בכירים בענף הבנייה במפגשים עם: מרצים בכירים, קולינריה, חוויה ומה שביניהם...

קצת על התוכנית:

תוכנית "‬בונים‭ ‬ניהול", ‬נבנתה‭ ‬מתוך‭ ‬השאיפה‭ ‬לייצר‭ ‬ניצוצות‭ ‬תובנה‭ ‬בקרב‭ ‬החברים‭ ‬בהתאחדות‭ ‬סביב‭ ‬הרעיון,‭ ‬שכדי‭ ‬לחולל‭ ‬שינוי, ‬כדי‭ ‬להוביל‭ ‬חברה‭ ‬ליעדים‭ ‬וכדי‭ ‬לנווט‭ ‬אותה‭ ‬בעולם‭ ‬התחרותי‭ ‬והמשתנה‭ ‬נדרשת‭ ‬למידה. ‬נדרשת‭ ‬הרחבת‭ ‬והעשרת‭ ‬ארגז‭ ‬הכלים‭ ‬הניהוליים‭ ‬והמנהיגותיים.‬‭ ‬לצורך‭ ‬כך, ‬התגבשה‭ ‬בהתאחדות‭ ‬היוזמה‭ ‬לייצר‭ ‬לאורך‭ ‬שנת ‬2021, ‬שנת‭ ‬היציאה‭ ‬מהקורונה, ‬סדרת‭ ‬מפגשים‭ ‬מעשירים‭ ‬ומעשיים‭ ‬של‭ ‬למידה‭ ‬ויישום‭ ‬עבור‭ ‬החברים‭.‬ מפגשי "בונים‭ ‬ניהול"‬‭ ‬הם‭ ‬מקבץ‭ ‬של‭ ‬פרקטיקות‭ ‬המבוססות‭ ‬על‭ ‬עקרונות‭ ‬מוכחים‭ ‬שיעניקו‭ ‬למשתתפים‭ ‬כלים‭ ‬לנהל‭ ‬את‭ ‬הארגון‭ ‬ואת‭ ‬פעילותם‭ ‬המקצועית‭ ‬בצורה‭ ‬יעילה‭ ‬ומועילה. סדנאות ״‬בונים‭ ‬ניהול״‭ ‬מתחייבות‭ ‬להשיג‭ ‬תוצאות‭ ‬ויעדים‭ ‬עבור‭ ‬המשתתפים.‬‭ ‬במפגשים‭ ‬החברים‭ ‬ילמדו‭ ‬כלים‭ ‬ניהוליים‭ ‬פרקטיים‭ ‬אותם‭ ‬יוכלו‭ ‬ליישם‭ ‬כבר‭ ‬מחר‭ ‬בבוקר‭.‬

קהלי‭ ‬יעד‭:‬ ‬כלל‭ ‬חברי‭ ‬התאחדות‭ ‬הקבלנים‭ ‬בדרגי‭ ‬ניהול‭ ‬ביניים‭ ‬ומעלה‭ ‬אשר‭ ‬מעוניינים‭ ‬לקחת‭ ‬חלק‭ ‬בלמידה‭ ‬שיתופית‭, ‬במטרה‭ ‬לממש‭ ‬את‭ ‬ההתפתחות‭ ‬המקצועית‭ ‬שלהם‭ ‬ואת‭ ‬רשת‭ ‬החברים. ‬ 

פורמט‭:‬‭‬ המפגשים‭ ‬נבנו‭ ‬מתוך‭ ‬הבנת‭ ‬הצורך‭ ‬ללמידה, ‬העשרה‭ ‬ורכישת‭ ‬פרקטיקות‭ ‬חדשניות, ‬כמו‭ ‬גם‭ ‬הצורך‭ ‬להיפגש‭, ‬להכיר, ‬לשמוע, ‬להשמיע‭ ‬ולחוות!  ‬ 

כל‭ ‬מפגש‭ ‬יהווה‭ ‬חוויה! ‬ניפגש‭ ‬על‭ ‬כוס‭ ‬יין, ‬בירה‭ ‬וקולינריה‭ ‬מעניינת, ‬כדי‭ ‬לעורר‭ ‬את‭ ‬חושי‭ ‬הטעם‭ ‬והריח, ‬במטרה‭ ‬לחדד‭ ‬את‭ ‬היכולות, ‬הכישורים‭ ‬והחושים‭ ‬העסקיים. ‬וכל‭ ‬זאת‭ ‬בהובלה‭ ‬של‭ ‬מרצים‭ ‬מהשורה‭ ‬הראשונה‭ ‬בישראל.  

תוכניות וסדנאות:

כוח במשא ומתן

מוטי קריסטל

תאריך: 12.10.21

שעה: 18:00

מיקום: המרחב החברתי – כיכר אתרים

מס׳ מפגשים: 1

מספר המשתתפים מוגבל

עלות: 350 ₪ + מע״מ

על האירוע:

את אירועי תוכנית בונים ניהול נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני המספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירה צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב. במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, רכשה את הבניין והחליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון ה'פוסיקט' ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV  שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. בסיום המפגש עם היזם, יעלה מוטי קריסטל, אלוף בניהול משא ומתן, להרצאה מרתקת על כוחו של מו"מ כשאתה נמצא בעמדה חלשה. 

על ההרצאה: 

במציאות עסקית מורכבת: דינמית, מרובת זירות, ממשקים והקשרים – התנהלות אינטואיטיבית וכישרון מולד אינם מספיקים, ולכן מתחייבת "חשיבת משא ומתן".  חשיבת משא ומתן היא היכולת לתכנן ולעצב תהליך משא ומתן במציאות עסקית או ציבורית מורכבת, והיא כוללת חמש רמות: האישית, זו המתקיימת בין ה"שחקנים" בזירה, המבנית, העוסקת בפערי הכוחות ובמבנה המשא ומתן, התהליכית, שלבים ואסטרטגיות, לצד ניהול אפקטיבי של הזמן במשא ומתן והבנה הקשרית של יישום ההסכמות

על המרצה: 

עו"ד מוטי קריסטל, מייסד ומנכ"ל NEST , Negotiation Strategies LTD המספקת שירותי ייעוץ, ליווי והכשרת משא ומתן מורכב וניהול משברים בישראל ובעולם. מלווה, מייעץ ושותף לתהליכי משא ומתן מגוונים משקיעים, סכסוכים עסקיים, ניהול משא ומתן בפרויקטי נדל"ן, סייבר, תשתיות, פיננסים ועוד. קריסטל החל את הקריירה המקצועית במשרדי הביטחון וראש הממשלה, בעל ניסיון מבצעי עשיר בתכנון אסטרטגי ומו"מ משברי (פיגועי מיקוח, חטופים, התבצרויות) והיה חבר צוות מו"מ לשחרור גלעד שליט. 

ניהול חברת בנייה ופרויקט

ארי אוריאלי

תאריך ומיקום:

26.10- יקב עמק האלה- נתיב הל״ה
2.11- מפגש זום
9.11- Art&About- גלריה. איזור תעשייה עמק חפר

שעה: 17:00

מס׳ מפגשים: 3

מספר המשתתפים מוגבל

עלות: 450 ₪ + מע״מ לכל מפגשים

נצא מהפקקים ומאתרי הבנייה הרועשים ללב ליבו של חבל ארץ ציורי. עם השקיעה נפגוש ביקב בוטיק ישראלי המספר סיפור משפחתי, נשלב טעימות יין לצד ארוחה קולינרית של כל טוב התוצרת המקומית שתכין אותנו למסע לימודי מרתק של שלושה מפגשים עם ארי אוריאלי, מנכ"ל תדהר לשעבר שיכין אותנו מנטלית ופרקטית לניהול דה פקטו של אתר בנייה. את האירוע המסכם של סדרת המפגשים עם ארי, נקיים ב-Art&About- גלריה. איזור תעשייה עמק חפר.

על התוכנית:

שלושה מפגשים בהם נמפה את תחומי התוכן שמנכ"ל חברת בנייה צריך לנהל ברמת החברה ואת תחומי התוכן ברמת הפרויקט. בכל תחום תוכן נבצע נגיעה אשר תעניק כיוון להמשך פעולה והעמקה במסגרת תוכניות המשך שעתידות להתקיים בהתאחדות. מה תקבלו: הבנה מעמיקה יותר של יסודות ניהול חברת בנייה ופרויקטי בנייה ותשתית להמשך פיתוח החברה או הפרויקט.

מפגש ראשון: יסודות הניהול ותחומי התוכן של ניהול חברה

מיקום: יקב עמק האלה- נתיב הל״ה

במסגרת המפגש, נבין את עקרונות ניהול חברה, הדרך הנכונה להתמודד עם עומס משימות, כיצד בונים תרבות ארגונית טובה וחיובית שתורמת להנעת עובדים ועוד.

מפגש שני ZOOM : מבוא לניהול פרויקט

מיקום: ZOOM

מיפוי תחומי ניהול בפרויקט, האתגרים והפעולות שנדרשות לביצוע.

מפגש שלישי: בניית תוכנית צמיחה אישית

מיקום: Art&About- גלריה. איזור תעשייה עמק חפר

במסגרת המפגש נקיים סדנא בה כל אחד יבנה את התוכנית האישית שלו לצמיחה, שיפור ביצועים בחברה בפרויקט בו הוא מעורב. בסיום המפגש ייערך שיח פורה עם יניב שפטניצקי מנכ"ל חברת "עץ השקד" על ניהול ופיתוח ההון האנושי, דילמות ניהוליות ופיתוח עסקי, סיכונים ומשברים בחברת ביצוע.

על המרצה:

בעלים ומנכ"ל JUST MANAGE, בעלים ויו”ר “יחד יזמות ובנייה”, לשעבר מנכ”ל תדהר בנייה. אוריאלי קיבל את אות מרכז הבנייה הישראלי על קידום תפיסות הניהול והאיכות בענף הבנייה והקבלנות בישראל. היה חלק מרכזי בצוות שכתב את הפרשנות של תקני איזו 9000 לענף הבנייה. ארי הוא קודם כל מנהל ומנהיג שונה בסביבה העסקית. את תפיסות ניהול הפרויקטים ההוליסטיות שלו, הוא מביא לענף דרך הרצאות, פיתוח מתודולוגיות ניהוליות וטכנולוגיה, הכול מתוך אמונה שאפשר לבנות טוב יותר בענף ולשפר ביצועים. מהנדס תעשייה וניהול ובעל תואר שני במנהל עסקים.

ממשיכים מחדש

לעבוד יצירתי בעולם משתנה וחסר וודאות

‬ד״ר אייל דורון

תאריכים: 13.12.21

שעה: 17:00

מיקום: קמפוס מיקרוסופט הרצליה

מס׳ מפגשים: 1

מספר המשתתפים מוגבל

עלות: 350 ₪ + מע״מ

אחרי השקעה של שנים ומאות מילוני שקלים, הושק קמפוס מיקרוסופט הרצליה ואנחנו נהיה מהראשונים שזוכים להתארח בפלא התכנוני וההנדסי הזה. שילוב טכנולוגיות אקולוגיות במתחם, החדשנות והגישה בת קיימא יהוו קרקע פורייה לרעיונות שיעלו בהרצאתו המרתקת של איל דורון. כיאה לגישה המפנקת של תעשיית ההייטק, נזכה ליהנות מבר אלכוהול, יין ומטעמים מפנקים באווירה בינלאומית.

על הסדנה:

ערעור הנחות יסוד ורכישה של כלים יצירתיים לניהול בעולם חסר ודאות. לימוד ותרגול של כלים לחשיבה יצירתית ותרגול שלהם על בעיות שעולות בחדר בזמן אמת, תוך חיזוק של תחושת המסוגלות של המשתתפים. השראה ברוח מובילים עולמיים: מה הם הבינו שאנחנו לא. דגש על מסוגלות עצמית של המשתתפים במטרה להוביל לעוד מקומות חדשים.

על המרצה:

ד"ר אייל דורון הוא חוקר ומפתח חשיבה יצירתית, מומחה לאסטרטגיה יצירתית ולניהול בעולם חסר ודאות. דורון מוביל תהליכי בליץ של חשיבה יצירתית וחדשנית בקרב חברות ומנהלים בארץ ובעולם. בתהליכים מטלטלים ומעוררי מחשבה משתמש דורון בידע, באינטואיציה, בכישרון ובניסיון המצטבר של הכישרון בשטח כדי להגיע להישגי שיא בעולם מואץ.

דורון עומד בראש תוכנית המנהלים "Creativity in Action" בבית-הספר להכשרת מנהלים במרכז הבינתחומי הרצליה. שימש כראש החטיבה לפסיכולוגיה ורוח בבית-הספר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה וכיועץ לאגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך. מחבר רב-המכר "להמציא מחדש: הורות וחינוך המאה ה-21" (הוצאת כתר-מודן).

להוביל שינוי

רון צור

תאריכים: 2.1.22 | 9.1.22

שעה: 17:00

מיקום: המכללה ללימודי ניהול של חברת תדהר, רעננה

מס׳ מפגשים: 2

מספר המשתתפים מוגבל

עלות: 450 ₪ + מע״מ לכל המפגשים

על התוכנית:

כל מי שניהל משהו מהותי בחייו, כל מי שמכהן בתפקיד מנכ"ל, סמנכ"ל או בכיר בעולם העסקי מכיר את ההרגשה – תחושת ה"לבד". האחריות הכבדה להצלחה העסקית של החברה, כך גם האחריות לשביעות הרצון של לקוחותיך, לעמידה בציפיות הדירקטוריון ליצירת ערך מהותי לבעלי המניות, למחויבות של עובדיך ולעיתים אף לחיי אדם – היא שלך. סדנה זו, על שני חלקיה, נועדה לתת לבכירים זווית ראייה ייחודית וכלים מעשיים להובלת שינוי אסטרטגי בעולם המשתנה, אשר מחויב לצורך הגשמת היעדים העסקיים של החברה. יישום הכלים שיילמדו ויתורגלו בסדנאות אלו, יתנו למשתתפים בסיס לקפיצת מדרגה תפקודית והובלת שינוי מהותי באסטרטגיה ובדרכי הפעולה.

במפגש השני, נפגוש להרצאה מרתקת את רונן מורלי, מנהל תוכנית אוהבי הטניס והכשרות מאמנים, שאימן בעברו את נבחרת ישראל בטניס כ-6 שנים,  לשיח בנושא: מנהיגות חיובית העצמה אישית ומה שביניהן. מורלי ישוחח על תפקיד הניהול ותפקיד האימון שהינו בעל חשיבות בייצור מוטיבציה, תחושת שייכות ויצירת סביבת עבודה חיובית ומעצימה אשר תורמות להצלחת שחקנים, עובדים, קולגות, ארגון, פרויקטים וכל מערכת אחרת של יחסי עבודה.

על המרצה:

מומחה בניהול והובלת שינויים אסטרטגיים משני מציאות. קודם לתפקידו הנוכחי, כיהן כמנכ"ל ושותף חברת הייעוץ קבוצת פארטו. נחשב כ- Game Changer במערכת הציבורית בישראל. בשירות הציבורי, כיהן כראש מטה יישום רפורמה בשירות המדינה, במשרד ראש הממשלה, נציבות שירות המדינה. נוסף על תפקידו זה, ייסד וכיהן כראש המדרשה הלאומית למנהיגות ממשל וניהול לבכירי הממשל בישראל. כיהן בתפקידים מרכזיים בוועדה לאנרגיה אטומית כראש יחידה ביצועית וכסמנכ"ל בכיר. על בסיס ניסיונו הרב והייחודי, רון פיתח מודלים ייחודיים לעיצוב והטמעת אסטרטגיה לחברות, ארגונים גדולים ובמערכות ציבוריות. בנוסף, פיתח מתודות להובלת שינוי והבטחת יכולת ביצועית למימוש אסטרטגיה; מהגדרות ועד מעשה. כותב הספר "ניצוצות של הזדמנות"

להוביל לתוצאות בסביבה עמומה ולחוצה

‬ארנון צפריר

תאריך ומיקום:

9.2, 23.2 – משרדי הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה- מגדל טיוטה

16.2- מפגש ZOOM

שעה: 17:00

מיקום: הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה, מגדל טויוטה

מס׳ מפגשים: 3

מספר המשתתפים מוגבל

עלות: 450 ₪ + מע״מ לכל המפגשים

על התוכנית:

את סדרת המפגשים, נקיים במשרדים של הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה הצופים על נוף עירוני. החלל הפתוח, העיצוב המינימליסטי המוקפד בשילוב המבט הפנורמי והעוצמתי על ציר הכניסה המרכזי לעיר הגדולה תל אביב, יהוו תפאורה מושלמת למה שהולך להתרחש. הערב יתחיל לזרום במזיגה של בירות בוטיק מקומיות ונקישות כוסות יין ישראלי. כל זאת בשילוב קולינריה ישראלית טרייה ומשובחת. אחרי שנסיים לאתגר את בלוטות הטעם שלנו נגלוש לתהליך למידה מרתק סביב נושא הנעת עובדים.

על המרצה:

יועץ ארגוני ויועץ פסיכולוגי בספורט. התשוקה שלי היא לסייע למנהלים ומנהלות בארגונים למצות את הפוטנציאל שלהם/ן ולהשיג תוצאות. אני מביא איתי ערך רב הן בעולם ההתנהגות הארגונית והן בעולם תהליכי הייעוץ. בנוסף, כפסיכולוג העובד עם ספורטאים/ות ומאמנים/ות, אני מביא איתי מקצועיות ומחויבות לסייע להם/ן להגיע לביצועי שיא ולא פחות חשוב מכך לצמיחה האישית שלהם/ן כבני כאדם.

מפגש 1:

מיקום: הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה, מגדל טויוטה

כלים לניהול הלחצים והעומסים של המנהל וגם אצל העובדים – ממש כשם שספורטאים מתמודדים עם לחצים בדרך לביצועי שיא, כך גם מנהל נדרש להוביל לתוצאות ולהתמודד עם הלחצים בהם הוא נמצא מחד והעובדים שלו מאידך.

המודל שנלמד מאפשר יצירת שגרה ניהולית המאפשרת יצירה של אנרגיה למרות מצבי עמימות ותנאי לחץ.

מפגש 2:

מיקום: ZOOM

היכרות עקרונות מעשיים לגיבוש שגרת עבודה המייצרת מוטיבציה והתנסות ביישום מיומנות לביצוע שיחות מוטיבציה – מהם הגורמים למוטיבציה בקרב העובדים? כיצד ניתן להשתמש בידע הזה על מנת להניע את העובדים לתוצאות? בנוסף, נכיר שגרות ניהוליות המעוררות מוטיבציה (על פי שאלון גאלופ) ונתנסה בכלי של שיחות מוטיבציה (מודל ק.צ.פ.ת) כמענה אפקטיבי לבעיות מוטיבציה בשגרה.

מפגש 3:

מיקום: הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה, מגדל טויוטה

למידת עמיתים – ניתוח case study באמצעות פרוצדורה של למידת עמיתים נלמד מתוך דילמות מהשטח, אותן יביאו המשתתפים.

כישלונות בע"מ

פורמט: Fuckup-Nights

תאריך: 23.3.22

שעה: 17:00

מיקום: בית הנסן, י-ם

מס׳ מפגשים: 1

מספר המשתתפים מוגבל

עלות: 350 ₪ + מע״מ

על הפורמט:

את אירוע הנעילה של התוכנית, נקיים הכי גבוה שאפשר, בירושלים הבירה. בחרנו לארח אתכם בבית הנסן האדריכלי, השוכן בשכונת טלביה היפה. בית הנסן (הרופא) נבנה מתוך מקום של נתינה ואהבה. את גילוי סודות המקום המרתקים נשמור למפגש שלנו. באווירה חורפית ירושלמית נתחמם עם אלכוהול משובח לצד קולינריה המבוססת על תנובת משק עפאים. משק אוטרקי לחקלאות בת-קיימא אשר הוקם בערבה ועוסק בכל שרשרת הערך של גידול ויצור המזון שלנו – מן הזרע ועד לצלחת.

על התוכנית:

תנועה עולמית שנולדה במקסיקו בשנת 2012 במטרה לאפשר לאנשים לחלוק סיפורי כישלון באופן פומבי. התנועה הפכה לקהילה וויראלית והיא מופעלת במעל 100 ערים ב-35 מדינות בעולם. בערב זה 4-3 חברי ההתאחדות יחלקו עם המשתתפים את כישלונותיהם הגדולים.

מה בתוכנית:

כל דובר מקבל 15-10 דקות ויציג עד 10 שקפים, ולבסוף יענה על 3 שאלות של המנחה והקהל. ערב זה, מתובל בהומור, רגש והרבה מאוד למידה שימושית.

נאום סיכום: נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ

‭ ‬התאחדות‭ ‬בוני‭ ‬הארץ‭ ‬2020‭ | ‬©‭ ‬כל‭ ‬הזכויות‭ ‬שמורות

עיצוב‭ ‬ובניה‭: ‬רן‭ ‬לוי‭ ‬פלוס

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

שעת ייעוץ מתנה

תכנית בונים ניהול הוקמה ופותחה בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ, מתוך מטרה לתרום ולהעשיר את החברים בידע מעשי לשיפור תהליכי הניהול וליצור כפועל יוצא תשתית נטוורקינג שתסייע בהתמודדות עם דילמות ניהוליות יומיומיות.

כדי להשלים את החוויה הכוללת של התכנית ולמקסם את סל הערכים אותם אנו מבקשים להעביר למנהלים, נשמח להציע לכם שעת ייעוץ ראשונה ללא עלות מתוך מבחר יועצים מקצועיים בנושאים שונים:
ארגוני, עסקי, מעבר בין דורי ועוד.

אתם מוזמנים לבחור יועץ המתאים לכם ולהנות מסל מידע מעשיר, מקצועי ומקדם.

אלירן עבודי

יועץ ארגוני

בעל ותק וניסיון של 13 שנים, מומחה בבניית תהליכי למידה, הכשרה וניהול אפקטיביות בארגונים. מלווה מנהלים וחברות בתהליכי ניהול שינוי, תהליכי הטמעה ורה-אורגניזציה. מייעץ לארגונים במסגרת שינוי הגדרות תפקיד, שינויים במבנה ארגוני, תהליכים תפעוליים, תהליכי הון אנושי, גיוס, קליטה לתפקיד והכשרה, בניית נהלים והוראות עבודה, גיבוש תפיסה אסטרטגית ועוד.

קרן דיין שוורץ

יועצת עסקית ארגונית, מנחה ומאמנת​

מתמחה בפיתוח עסקי ויזמות, השבחת מערכות ואסטרטגיה, ייעוץ כלכלי וארגוני, אימון וליווי מנהלים וגיוסי מימון. בוגרת תואר מוסמך במנהל עסקים ופסיכולוגיה עסקית ניהולית (MBA), מאמנת וחוקרת בתחומי ניהול ויזמות. בעלת ניסיון רב בליווי יזמויות, עסקים וארגונים, אימון וליווי מנהלים, השבחת מערכות עסקיות- ארגוניות ושיפור ביצועים. ספק מורשה משרד הכלכלה.

אלכס ברבר

ייעוץ אסטרטגי ופיתוח ארגוני

בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בייעוץ אסטרטגי ופיתוח ארגוני במגוון רחב של ארגונים, בסקטור הפרטי והציבורי. מומחה בייעוץ מערכתי – גיבוש אסטרטגיה, תפישות הפעלה, תהליכי עבודה, מבנה ותקינה ופיתוח הון אנושי בארגונים. בעל היכרות מעמיקה וניסיון מקצועי בעבודה עם כלל סביבות העבודה של עולם הנדל"ן: א. בעבר היה אחראי על סיווג כלכלי של קבלנים ברשם הקבלנים, משרד השיכון ב. סקטור ציבורי – ייעוץ למקרקעי ישראל, קק"ל, רשות המים; רשויות מקומיות, ועדות תכנון ג. סקטור פיננסי – ייעוץ לאגפי אשראי לסקטור מערך הנדל"ן ד. ייזום נדל"ן ובנייה – ליווי וייעוץ לחברות ייזום ובנייה

טל ברגר

יועץ בכיר לעסקים משפחתיים, יזם עסקי ויועץ ארגוני

בעלים ומנכ"ל משותף של חברת "אושר ועושר" בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מהטכניון. מומחה בניהול תהליכי מעבר בין דורי וייעוץ בסוגיות של תכנון הבעלות וחלוקת המניות גיבוש מבני משילות, מדיניות ואמנה משפחתית. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בליווי עסקים משפחתיים והנהלות ומנכ"לים בכירים בחברות המובילות במשק. לטל מומחיות גם בטיפול במצבי משבר, קונפליקטים ומורכבויות רגשיות האופייניות לעסקים משפחתיים.

טל ברגר

יועץ בכיר לעסקים משפחתיים, יזם עסקי ויועץ ארגוני

בעלים ומנכ"ל משותף של חברת "אושר ועושר" בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מהטכניון. מומחה בניהול תהליכי מעבר בין דורי וייעוץ בסוגיות של תכנון הבעלות וחלוקת המניות גיבוש מבני משילות, מדיניות ואמנה משפחתית. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בליווי עסקים משפחתיים והנהלות ומנכ"לים בכירים בחברות המובילות במשק. לטל מומחיות גם בטיפול במצבי משבר, קונפליקטים ומורכבויות רגשיות האופייניות לעסקים משפחתיים.

קרן דיין שוורץ

יועצת עסקית ארגונית, מנחה ומאמנת​

מתמחה בפיתוח עסקי ויזמות, השבחת מערכות ואסטרטגיה, ייעוץ כלכלי וארגוני, אימון וליווי מנהלים וגיוסי מימון. בוגרת תואר מוסמך במנהל עסקים ופסיכולוגיה עסקית ניהולית (MBA), מאמנת וחוקרת בתחומי ניהול ויזמות. בעלת ניסיון רב בליווי יזמויות, עסקים וארגונים, אימון וליווי מנהלים, השבחת מערכות עסקיות- ארגוניות ושיפור ביצועים. ספק מורשה משרד הכלכלה.

שעת ייעוץ מתנה

תכנית בונים ניהול הוקמה ופותחה בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ, מתוך מטרה לתרום ולהעשיר את החברים בידע מעשי לשיפור תהליכי הניהול וליצור כפועל יוצא תשתית נטוורקינג שתסייע בהתמודדות עם דילמות ניהוליות יומיומיות.
כדי להשלים את החוויה הכוללת של התכנית ולמקסם את סל הערכים אותם אנו מבקשים להעביר למנהלים, נשמח להציע לכם שעת ייעוץ ראשונה ללא עלות מתוך מבחר יועצים מקצועיים בנושאים שונים:
ארגוני, עסקי, מעבר בין דורי ועוד.

אתם מוזמנים לבחור יועץ המתאים לכם ולהנות מסל מידע מעשיר, מקצועי ומקדם.

אלירן עבודי

יועץ ארגוני

בעל ותק וניסיון של 13 שנים, מומחה בבניית תהליכי למידה, הכשרה וניהול אפקטיביות בארגונים. מלווה מנהלים וחברות בתהליכי ניהול שינוי, תהליכי הטמעה ורה-אורגניזציה. מייעץ לארגונים במסגרת שינוי הגדרות תפקיד, שינויים במבנה ארגוני, תהליכים תפעוליים, תהליכי הון אנושי, גיוס, קליטה לתפקיד והכשרה, בניית נהלים והוראות עבודה, גיבוש תפיסה אסטרטגית ועוד.

קרן דיין שוורץ

יועצת עסקית ארגונית, מנחה ומאמנת​

מתמחה בפיתוח עסקי ויזמות, השבחת מערכות ואסטרטגיה, ייעוץ כלכלי וארגוני, אימון וליווי מנהלים וגיוסי מימון. בוגרת תואר מוסמך במנהל עסקים ופסיכולוגיה עסקית ניהולית (MBA), מאמנת וחוקרת בתחומי ניהול ויזמות.
בעלת ניסיון רב בליווי יזמויות, עסקים וארגונים, אימון וליווי מנהלים, השבחת מערכות עסקיות- ארגוניות ושיפור ביצועים. ספק מורשה משרד הכלכלה.

טל ברגר

יועץ בכיר לעסקים משפחתיים, יזם עסקי ויועץ ארגוני

בעלים ומנכ"ל משותף של חברת "אושר ועושר" בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מהטכניון. מומחה בניהול תהליכי מעבר בין דורי וייעוץ בסוגיות של תכנון הבעלות וחלוקת המניות גיבוש מבני משילות, מדיניות ואמנה משפחתית. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בליווי עסקים משפחתיים והנהלות ומנכ"לים בכירים בחברות המובילות במשק. לטל מומחיות גם בטיפול במצבי משבר, קונפליקטים ומורכבויות רגשיות האופייניות לעסקים משפחתיים.

אלכס ברבר

ייעוץ אסטרטגי ופיתוח ארגוני

בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בייעוץ אסטרטגי ופיתוח ארגוני במגוון רחב של ארגונים, בסקטור הפרטי והציבורי. מומחה בייעוץ מערכתי – גיבוש אסטרטגיה, תפישות הפעלה, תהליכי עבודה, מבנה ותקינה ופיתוח הון אנושי בארגונים. בעל היכרות מעמיקה וניסיון מקצועי בעבודה עם כלל סביבות העבודה של עולם הנדל"ן: א. בעבר היה אחראי על סיווג כלכלי של קבלנים ברשם הקבלנים, משרד השיכון ב. סקטור ציבורי – ייעוץ למקרקעי ישראל, קק"ל, רשות המים; רשויות מקומיות, ועדות תכנון ג. סקטור פיננסי – ייעוץ לאגפי אשראי לסקטור מערך הנדל"ן ד. ייזום נדל"ן ובנייה – ליווי וייעוץ לחברות ייזום ובנייה

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.