חברי התאחדות הקבלנים בוני הארץ, גדולי הטניסאים בישראל והפורום הישראלי למנהיגות מתגייסים למען 200,000 ילדי ישראל שזקוקים לנו יותר מתמיד

אלופים לחיים, בונים מנהיגות פורצת דרך

ומעניקים לילדים מהפריפריה הכלכלית והחברתית, מכלל המגזרים, ערכת מחשב ללמידה דיגיטלית אפקטיבית ומעצימה, הכוללת:

מחשב | תוכנת אנטי וירוס | נט-סטיק לגלישה באינטרנט
שעות תמיכה לימודית/רגשית | קורסי העשרה טכנולוגיים

באמצעות הענקת ערכת מחשב מקיפה זו נייצר אימפקט בעיצוב פניה של החברה הישראלית במתן הזדמנות לעוד ועוד ילדים להיות שותפים לכלל ההזדמנויות!

וגם צ'ופר של אלופי הטניס להוקרת תודה:

• יום חוויה עם אנדי ויוני ל- 50 המתגייסים הראשונים – הרצאת השראה, אימון משותף ומשחק ראווה!
• אימון אישי עם אנדי ויוני יוגרל בין כל המתגייסים!

במרכזי הטניס לומדים כיום 1000 ילדים במצבי סיכון ורקע חברתי-כלכלי מורכב אשר זוכים ל-90% מימון בקורסי הטניס, רק כדי לקבל הזדמנות שווה! אנדי רם רוצה לספר לכם על קצה המזלג…

לילדים אלו אין את היכולת להיערך עם פתרון מחשובי לצורך הלמידה הנדרשת השנה במערכת החינוך.

42

ילדים יקבלו מחשבים

126,400

שקלים נתרמו

למוסד אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה

ערכות המחשב יחולקו על ידי מפעלי החינוך של "מרכזי הטניס והחינוך בישראל". מפעלי החינוך והתכניות הקהילתיות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל.

מי אנחנו?

המרכז הוקם בשנת 1976 מתוך שליחות ספורטיבית וחברתית לרווחת הילדים ובני הנוער ברחבי הארץ.

ברוח זו, מפעיל הארגון 15 מרכזים ובהם 10 מרכזים בפריפריה – מקרית שמונה בצפון ועד לאופקים וערד בדרום אשר בהם למדים הילדים לשחק את משחק החיים!

זו היא חממה ייחודית למיצוי הכישרון התחרותי של האוחזים במחבט, בשילוב רכישת כישורים חיוניים לחיים, ובהם: משמעת, אחרות, הצבת מטרות, התמודדות עם ניצחונות והפסדים, ביטחון עצמי ומנהיגות חברתית, כמו גם תמיכה רגשית ומקצועית לנדרשים לכך.

אלופי הטניס כשכולנו מכירים צמחו ממרכזים אלו והפכו למנהיגים בחברה ובמשק באמצעות הערכים שהקנה להם משחק הטניס והתמיכה הרגשית והמקצועית שהוענקה להם במפעלי החינוך ובתכניות הקהילתיות השונות,

בקיצור… אלופים לחיים!

שותפינו לפרויקט:

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.