בונים אלופים לחיים

חברי התאחדות הקבלנים בוני הארץ
מחברים את ילדי ישראל ללמידה מרחוק

התאחדות הקבלנים בוני הארץ, הפורום הישראלי למנהיגות –ILF וגדולי הטניסאים בישראל מתגייסים למען יותר מ-200,000 ילדים בפריפריה החברתית-גיאוגרפית הזקוקים לחיבור למרחב הדיגיטלי.

כולנו מתגייסים עבור אותם ילדים שאינם יכולים להתחבר למערכת החינוך הפועלת בימים אלו מהבית ואינם מקבלים את ההזדמנות להיות חלק מהחברה במציאות החדשה. זה הזמן שלנו, חברי התאחדות הקבלנים בוני הארץ, לתת יד – העתיד שלהם במגרש שלנו! יחד נעניק להם ערכה דיגיטלית, שתאפשר להם להתחבר ללמידה מרחוק בדיוק כמו שאר ילדי ישראל.
הערכה לכל ילד כוללת:

  • מחשב נייד
  • תוכנת אנטי וירוס
  • מודם סלולרי לגישה אינטרנטית בכל מקום
  • שעות תמיכה וליווי אישי
  • קורסי העשרה טכנולוגית – המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית

העתיד שלהם במגרש שלנו - מתגייסים עכשיו!

85

ילדים קיבלו ערכה דיגיטלית

243,601

שקלים נתרמו

תודה לתורמים:

תורמים ומקבלים בחזרה!

אלופי הטניס האהובים עלינו, אנדי רם ויוני ארליך מתגייסים לטובת היוזמה ומזמינים את 50 התורמים הראשונים ליום ספורטיבי חווייתי שיכלול: אימון משותף, משחק ראווה והרצאת השראה!  בנוסף, בין כל התורמים יוגרל אימון אישי עם אנדי ויוני.

נגן וידאו

מרכזי הטניס והחינוך בישראל

הארגון הוקם בשנת 1976 מתוך שליחות ספורטיבית וחברתית לרווחת הילדים ובני הנוער ברחבי הארץ. מאז ועד היום הוקמו 15 מרכזים ובהם 10 מרכזים בפריפריה – מקרית שמונה בצפון ועד לאופקים וערד בדרום שבהם לומדים הילדים לשחק את משחק החיים! המרכזים מהווים חממה ייחודית למיצוי הכישרון התחרותי של האוחזים במחבט הטניס, בשילוב רכישת כישורים חיוניים לחיים, אלופי הטניס שכולנו מכירים צמחו ממרכזים אלו והפכו למנהיגים בחברה ובמשק באמצעות הערכים שהקנה להם משחק הטניס והתמיכה הרגשית והמקצועית שהוענקה להם במפעלי החינוך ובתכניות הקהילתיות השונות.

הפורום הישראלי למנהיגות

הבית המוביל בישראל למנהיגים וליזמים פורצי דרך, בכירים בקהילה העסקית ובמגזר הציבורי בישראל, הרואים בקידום החברה בישראל ייעוד אישי, ותורמים מזמנם ומהידע שלהם על מנת לקדם פרויקטים חברתיים משמעותיים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.