פרטים על מסלולים למימון הכשרות וסיוע בהרשמה מהירה

מסלול שוברים

החזר כספי למעסיק עד לסכום של 240,000 ₪

 • הקבלן מעסיק עובד חדש ומכשיר אותו באמצעות חונך מטעמו
 • הקבלן מקבל החזר כספי מהמדינה עבור כל עובד, בסכום של עד 16,000 ₪ עבור כל עובד, ועד 15 עובדים
 • לפרטים נוספים וסיוע בהרשמה –
  חייגו למספר:

1-800-803-804

מסלול הכשרה בהתאמה

הכשרה במימון ממשלתי מלא

 • הכשרת עובדים באמצעות מכללה במימון ממשלתי מלא
 • הקורס נבנה בשיתוף עם הקבלנים ולפי צרכיהם
 • פתיחת כיתה עבור מינימום 10 עובדים באותו המקצוע ובאותו האזור הגאוגרפי – ניתן לפתוח קורס עבור קבוצת מעסיקים
 • לפרטים נוספים סיוע בהרשמה –
  חייגו למספר:

1-800-803-804

שאלות ותשובות

מקצועות תומכי בנייה מתקדמת, אנשי אוטומציה ובקרה, רתכים, מסגרים, מרכיבי מסגרות אלומיניום, מפעילי צמ"ה, מפעילי עגורן צריח, עובדי אינסטלציה, עובדי איטום, חשמלאים, מתקיני מערכות חימום או קירור, מתקיני גבס, בוני פיגומים, מפעילי מכונות קידוח, עניבנים, אתתים, בנאים, רצפים, טפסנים, טייחים, עובדי עבודות גמר בבנייה, מתקיני דלתות וחלונות, עוזרי בטיחות למנהלי עבודה
כן, ובתנאי שהוא נרשם בשירות התעסוקה כדורש עבודה
ניתן להיעזר בשירות התעסוקה באיתור וסינון מועמדים. בחירת המועמד היא על ידי המעסיק עצמו
במסלול OJT ניתן לקבל החזר כספי עבור עד 15 עובדים. במסלול "הכשרה בהתאמה" אין מגבלה של מקסימום עובדים שעבורם ניתן להגיש בקשה
כן – המימון הוא רק עבור עובד חדש שרשום בשירות התעסוקה כדורש עבודה
המימון הוא רק לקליטה והכשרה של מי שרשום כדורש עבודה בשירות התעסוקה
במסלול OJT קודם קולטים ומכשירים את העובד, ואח"כ מקבלים את ההחזר מהמדינה. במסלול "הכשרה בהתאמה" יש צורך להתחייב לקליטה של לפחות 75% מהעובדים שהוכשרו.
תכנית הסיוע הנוכחית מוגבלת לתקציב של 10 מיליון ₪ עבור ענפי הבניין, התשתיות והתעשייה. בסיום מועד הגשת הבקשות, כל הבקשות ייבחנו, בהתאם לקריטריונים שקבועים בנוהל של שירות התעסוקה, והודעה תישלח לכל מי שהגיש בקשה.
ט.ל.ח. בכל מקרה של סתירה בין האמור באתר זה לבין הנוהל הרשמי המפורסם באתר שירות התעסוקה, יגבר האחרון

סיוע בהגשת בקשה למסלול "הכשרה בהתאמה"

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.