דבר נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ - בוני הארץ : בוני הארץ
דבר נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ

חברים יקרים,

התאחדות הקבלנים בוני הארץ מהווה את הארגון היציג היחידי של ענף הבנייה והתשתיות בישראל. ההתאחדות מאגדת תחת כנפיה את כלל העוסקים בענף – קבלני הבניה למגורים, קבלני הבניה הציבורית-חוזית וקבלני התשתיות. ענף הבניה והתשתיות מהווה את מנוע הצמיחה והקטר המוביל של כלכלת ישראל, כאשר בשנת 2011 סך היקף ההשקעות בענף הבניה היווה כ- 9.1% מהתמ"ג.

אנו הקבלנים בוני הארץ, המהווים את זרוע הביצוע של מדינת ישראל וממשלת ישראל, פועלים מתוך ראיה לאומית של פיתוח ובניין ארץ והצורך במתן מענה ופתרונות למצוקת הדיור והענף.

פעילותה המקצועית של התאחדות בוני הארץ נעשית בכלל הרבדים והנושאים:

  • בתחום הדיור למגורים אנו פועלים לעידוד שיווק קרקעות, הפחתת המיסוי, צמצום הבירוקרטיה בענף,  עידוד מכירת דירות על ידי מתן מענקי מקום, הלוואות מסובסדות, עידוד פרויקטי פינוי-בינוי, תמ"א 38, טיפול בהליכי רגולציה, אשראי ומימון לענף, כח אדם מקצועי, הכשרות ועוד.
  • בתחום הבניה החוזים והתשתיות  אנו פועלים לעידוד בנייתם של פרויקטים ציבוריים, המשך ההשקעות בפיתוח ותשתיות תחבורה, טיפול בשיטות ההתקשרות, מכרזים, תנאי סף ועוד.

כחלק מהקשר עם חברי ההתאחדות וציבור רוכשי הדירות, שודרג אתר האינטרנט של התאחדות בוני הארץ, לאתר המוביל בתחום הנדל"ן – אתר אינטראקטיבי, ידידותי למשתמשים והמהווה כלי עבודה לחברי ההתאחדות ומקור מידע לגולשים מתעניינים ולציבור בכלל.

באמצעות האתר תוכלו להתעדכן במתרחש בענף, להתעדכן בפעילות ההתאחדות, לקבל נתונים כלכליים עדכניים, סקירה כלכלית חודשית, תחזיות ומגמות, שינוים ועדכוני חקיקה וכן לקרוא את עיתון הקבלן והבונה בגרסתו המקוונת. בנוסף באתר מתנהל הפורום המקצועי ביותר בענף הנדל"ן בו תוכלו לקבל תגובה מהירה ומקצועית לפניות קבלנים, רוכשי דירות וגולשים בשלל נושאים דוגמת: חוק התכנון והבנייה, תקנים, שיטות בנייה חדשות, הסכם עבודה קיבוצי ועוד.

בטוחני כי האתר יהווה כלי מקצועי שימושי מן המדרגה הראשונה לכלל העוסקים והמתעניינים בענף הנדל"ן.

בכבוד רב

ראול סרוגו,

נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

על האירוע:
את אירועי תוכנית "בונים ניהול" נפתח באירוע השקה במבנה עמותת "המרחב החברתי" בכיכר אתרים האייקוני שמספר סיפור עוצמתי חווייתי ומטלטל גם יחדיו. את הערב נתחיל במינגלינג מול הבריזה הנעימה, קולות הים ואיך לא, עם כוס בירת ג'יימס צוננת ביד וארוחת "דוכן שוק" המאפיין את תל אביב.

במרחב חוש(נ)י זה, נצא למסע שמתחיל בחושך וסופו מוצף באור ותחושת ניצחון גדולה. עד לא מזמן ולמשך עשור, המבנה המעוגל בכיכר אתרים שימש כמועדון החשפנות 'פוסיקט' והיה לפצע חברתי עמוק בלב העיר. חברת JTLV, שרכשה את הבניין, החליטה לסלק ממנו את מועדון החשפנות ולתרום אותו בשנים הקרובות לטובת פרויקט ייחודי ברמה הלאומית והבין-לאומית, שמטרתו לעודד עשייה ומעורבות חברתית. במסגרת הפעילות נצא לסיור במתחם המרחב החברתי, נכיר את הפינות האפלות במועדון הפוסיקט ובסיום הסיור נפגוש את נציג JTLV שיספר על ההחלטה להתמודד על רכישת המבנה האייקוני שבכיכר אתרים דרך ההחלטה לתרום אותו לעמותה לטובת הציבור ועד התוכניות הנדל"ניות העתידיות. מיד אחריו יעלה על הבמה האלוף האולימפי, אריק זאבי להרצאה מרתקת על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

על ההרצאה:
כולנו חווים כישלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבאה? אריק זאבי בהרצאה מרתקת על הדרך שעבר מילדות ועד לאליפות, דרך של מלחמה פסיכולוגית, התמודדות עם לחץ ומשברים, כישלונות, הגעה לשיא ברגע הנכון ובעיקר הצבת יעדים ופריצת גבולות.