ההתאחדות חתמה הסכם לשיתוף פעולה עם FIEC, פדרציית תעשיית הבניה האירופאית - בוני הארץ : בוני הארץ

ההתאחדות חתמה הסכם לשיתוף פעולה עם FIEC, פדרציית תעשיית הבניה האירופאית

לאחר 21 שנים ההתאחדות חתמה הסכם לשיתוף פעולה עם FIEC פדרציית תעשיית הבניה האירופאית. משלחת מטעם ההתאחדות שכללה את הנשיא ראול סרוגו, סגן הנשיא צביקה דוד, מ״מ המנכ״ל גרא קאושנסקי, סמנכ״לית פרסום ושיווק ז׳ואל טל וכלכלן ההתאחדות זיו לזר, התקבלה בכבוד רב ורצון לשיתוף פעולה בין ענף הבניה הישראלי לענף הבניה באירופה.

ההחלטה לקבל את ישראל התקבלה פה אחד. ראויה לציון תמיכתו הנלהבת של נשיא ההתאחדות העולמי CICA, אמרה אייקר, אשר שיבח את התאחדות הקבלנים בוני הארץ ואת פוטנציאל לשיתוף הפעולה איתה.

ראול סרוגו, נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ וראש המשלחת הישראלית: ״גאווה גדולה עבורי להחזיר את שיתוף הפעולה עם FIEC אשר נוסד בתקופתו של אורי דורי ז״ל שראה בכך הכרח לקידומו של ענף הבניה בישראל. היום חתמנו מחדש על הסכם שיתוף הפעולה אשר יניב הישגים לשני הצדדים, הפדרציה האירופית מצידה נלהבת לשיתוף מידע איתנו בנושא טכנולוגיות הבניה ובמיוחד עם תכנית החדשנות שלנו עם המדינה, Contech, וכן בנושא קיימות ובניה ירוקה. ואילו אנו, יכולים ללמוד הרבה מאוד מהארגונים האירופאים בכל התחומים ובמיוחד בנושא בטיחות בעבודה ויישום הסכמים אחידים (FIDIC) של האיגודים ומוסדות המימון האירופאים. היום הוא יום היסטורי להתאחדות הקבלנים בוני הארץ וחיזוק מעמדה בקרב ענף הבניה בישראל ובאירופה.

תודה מיוחדת מגיע לזיו לזר, אשר הכין את כל הרקע והקשרים הדרושים להצלחת מהלך ההצטרפות ל FIEC, וכמובן לסגן הנשיא צביקה דוד אשר כל נושא המחזור שהציג ענין גורמים רבים ממשתפי הכנס, לגרא ולז׳ואל טל על עזרתם בארגון המשלחת".