אבו רזק עבד - בוני הארץ : בוני הארץ

אבו רזק עבד

יועץ

הנני רואה חשבון ומתכנן פיננסי ופרישה – ®CFP  שנותן מענה בתחום הפנסיה והפיננסים , השקעות , מיסוי, העברה בין דורית ועוד…

במהלך ה- 20 שנים האחרונות שימשתי כמנהל כספים וחשב במספר חברות בענף הבנייה תוך התמקדות וצבירת ידע וניסיון בניהול , תכנון פיננסי ומיצוי זכויות עובדים . בנוסף, הנני בעל הכשרה בתחום תכנון פרישה לפנסיה וניהול עזיבות עבודה .

שירותים:

טיפול במגוון שירותים ייחודיים כדלקמן :

  1. תהליך הפרישה מהעבודה הנו אחד התהליכים המשמעותיים בחיי אדם ומשפחתו. עד לרגע הפרישה, עמל אדם על צבירת הון וניהולו, כעת עליו לתכנן באופן נכון ומושכל את הונו ונכסיו כך שיאפשרו לו חיי נוחות כפי שהוא מבקש לעצמו, כמו גם לתכנן היטב את האופן בו הוא יכול לסייע לילדיו ומשפחתו.

אני מעניק שירותי תכנון פרישה שנותן מענה לכל אדם המבקש לפרוש מעבודתו , הן כשכיר והן כעצמאי באמצעות תכנון אידאלי ומותאם אישית .

  1. שירותי תכנון פיננסי הוליסטי שמאפשרים לקבל מענה על כל השאלות הקשות והמטרידות
  • כיצד להתכונן לעתיד ?
  • כיצד ולהתנהל פיננסית במצבי משבר ?
  • מהם אפיקי ההשקעה הטובים ביותר עבור המשפחה בישראל ובחו"ל ?
  • מהם הביטוחים ,הפנסיות ,והמוצרים הפיננסיים הטובים ביותר עבור מצבכם הכלכלי?
  • כיצד מבצעים תכנון להעברה בן דורי ?
  • כיצד נערכים למצבי חירום ?

התכנון הפיננסי מאפשר להקטין עלויות ועמלות ,למקסם הטבות מס, להשיג ביצועים טובים יותר באמצעות אסטרטגיות המתאימות באופן אישי ללקוח , להכין את המשפחה למצבי משבר חלילה, להטיב את ההשקעות הפיננסיות באמצעות פיזור השקעות ושימוש בפלטפורמות המקטינות את נטל המס בשוק ההון .

  1. מתן שירות להפקת תלושי שכר לעובדים פלסטינאים בענף הבניה תוך יישום כללי הסכם הקיבוצי לענף הבניה ונטרול חלק גדול מהסיכונים לתביעות מצד העובדים .
  2. מיצוי זכויות עובדים כולל מול ביטוח לאומי .

יש המון נותני שירות טובים, מה שמייחד את המשרד שלי מעבר לניסיון והידע זה היכולת שלנו לראות את התמונה המלאה, המשרד מוסמך לטפל בכל השרשרת. כל מה שקשור בכסף ובפיננסים גם בקבלן עצמו כעצמאי או כבעל שליטה בחברה וגם כמעסיק  ובמשפחתו האישית , ועד העובדים שלו.

שכר הטרחה המבוקש על ידנו הינו 530 ₪ עבור שעת ייעוץ שוטף.