טליה שפירא ייעוץ עסקי וליווי חברות - בוני הארץ : בוני הארץ

טליה שפירא ייעוץ עסקי וליווי חברות

יועץ

שלום לכם, שמי טליה שפירא ואני בעלת ניסיון עשיר בייעוץ עסקי וליווי קבלנים,

ביניהם קבלני בניה, קבלני שלד וגמר, קבלני אלומיניום, קבלני מיזוג אויר, קבלני גבס, וכן חברות נוספות בענף הנדל"ן כולל יזמים, חברות הנדסה, ניהול פרויקטים ופיקוח בניה, משרדי אדריכלים, משרדי שמאים, פירמות עו"ד נדל"ן ועוד.

בשנות עבודתי עם קבלנים, למדתי לעומק את ענף הבניה והמאפיינים הייחודיים לו, את האילוצים והמורכבות שלו, ואת החשיבות של הקשרים בתחום, ההשפעה העצומה של הרגולציה והסטטוטוריקה על הענף, את מורכבות תהליכי הביצוע, לצד הייזום, הרישוי והתכנון.
אני מכירה היטב את הפערים בין התכנון לביצוע מבחינת תקציב, זמן ואיכות הביצוע, ואת ההשפעה המכרעת של התחרות, חוסר הודאות התכנונית והבצ“מים בענף הנדל“ן על לוחות הזמנים, על הרווח והשורה התחתונה.

כל אלו מתעצמים בתקופת ההאטה הכלכלית והשינויים הרבים החלים בשוק ודורשים היערכות מתאימה.
בזכות ניסיון עשיר זה אני מביאה לעבודתי בייעוץ לקבלנים שילוב נדיר בין היכרות מקצועית של ענף הנדל"ן לבין ניסיון ניהולי, מקצועיות ומומחיות עסקית שלי, ונותנת לקבלנים ידע נרחב, כלים חיוניים וכן ייעוץ והכוונה מקצועיים המובילים אותם להצלחה, צמיחה, יציבות ולהגדלת הרווח, גם בתקופה מאתגרת זו.

חבילת הייעוץ העסקי הייעודית לקבלנים
השינויים הכלכליים הרבים שחלים בשוק מעמידים אתגר פיננסי ותפעולי משמעותי לכל קבלן. גם בטווח הקצר וגם בטווח הבינוני והארוך בתגובה לשינויים הרבים החלים במשק הישראלי, ביניהם:
• עלית הריבית:
• מביאה לצמצום האשראי שהבנקים מעמידים לחברות ולקבלנים ומכבידה על ניהול התזרים ועל היכולת להשקיע בפרויקטים, להעמיד ערבויות ועוד
• מביאה לירידה בביקושים מצד משקיעים ורוכשי דירות, ומאריכה את תהליך המכירה
• מחירי חומרי הגלם ותשומות הבניה ממשיכים לעלות
• עלות עבודת קבלני משנה ושכר העבודה הולכים ועולים
• מדיניות האשראי הבנקאית הצטמצמה והחמירו את כללי המימון לפרוייקטי נדל"ן , וגם כללי הרגולציה הפיננסית משתנים.
• לצד זה, ייפתחו גם הזדמנויות חדשות בשוק שכדאי יהיה לנצלן ולשם כך יש להיערך שיווקית ומכירתית.

לא מדובר בשינוי שיחול בעוד שנים, אלא בעוד תקופה קצרה יחסית!!

אתם חייבים להיערך להתמודדות עם השינויים אשר חלים כבר עכשיו בשוק שלנו!!

רק הקבלנים שיערכו וידעו להתמודד נכון עם תנאי השוק, יוכלו לעמוד בהצלחה בתחרות ולנצל את ההזדמנויות שתאפשר המציאות החדשה.
כדי לסייע לכם להתמודד עם אתגרים אלו, גיבשתי חבילת ייעוץ עסקי וליווי ייעודית לקבלנים, חברי ארגון הקבלנים.
בתהליך הייעוץ העסקי נגבש יחד אסטרטגיה וטקטיקה ברורים ותהנו מליווי עסקי שיאפשר לכם להתמודד בהצלחה עם כל האתגרים בפניהם אתם ניצבים ותוכלו לנצל את ההזדמנויות החדשות שייפתחו בשוק.

הייעוץ העסקי של מתמקד בשלושה תחומים עיקריים:
1. ייעוץ פיננסי:
הייעוץ מאפשר לכם להתמודד עם האתגרים הפיננסיים העולים בתקופה האטה הכלכלית ושינויים כלכליים רבים, כוללת זיהוי ופתרון קשיים תזרימיים, ניהול אשראי להון חוזר ולטובת השקעות נדרשות לטובת שמירה על רצף פעילות, ניצול הקלות והטבות ייחודיות שהמדינה ומוסדות פיננסיים מעניקים בתקופה זו, התייעלות בהוצאות ועלויות, כולל צמצום כח אדם, ומקסום גביה.
2. ייעוץ תפעולי וארגוני:
ייעוץ וליווי החברה בהתאמת המבנה הארגוני וצוות העובדים לתנאי השוק החדשים, כולל מבנה ארגוני, תפקידי ניהול, פתרון יעיל למחסור בפועלים, ייעול כח אדם בהתאם לצורך, ריענון בחירת קבלני משנה ועוד. במסגרת זו אני בונים תוכנית מותאמת לחברה שלכם , תוך ייעול הוצאות התפעול ומיקוד באלו החיוניות.
3. ייעוץ שיווק ומכירות:
לצד צעדי התייעלות, 'הידוק חגורה' וקיצוץ בהוצאות, האתגר המשמעותי ביותר לכל קבלן בימים אלו הוא לשמר הכנסות ולקוחות, להמשיך במכירות וכמובן להגדיל הכנסות ורווח.
אני בוחנת יחד אתכם את השינויים בתנאי השוק הייחודי לחברה שלכם: לקוחות מטרה, ביקושים, מגמות, מתחרים, סיכונים ואיומים, וכן הזדמנויות חדשות, ומתאימה אסטרטגיה שיווקית תוך הפעלת חשיבה יצירתית. תוכנית שיווקית זו כוללת תכנון שיווק דיגיטלי בגוגל, ברשתות חברתיות ובשלל ערוצי המדיה, שיווק יצירתי אוף ליין, תכנון תקציב שיווק, וקביעת תעדוף. בנית תוכנית מכירות הכוללת הגדרת יעדי הכנסות, תמחור רווחי ותחרותי המעודכן בהתאם לשינויים החלים בשוק, ליווי המכירות לטובת מקסום סגירת עסקאות, כולל גם מענה למכרזים ולתהליכי שיווק ומכירת דירות בהתאם לאופי המעודכן של הביקושים.

פגישת אבחון והצגת תכנית עבודה ראשונית – ללא עלות

ייעוץ וליווי שוטף במחיר מיוחד לפי צרכי הלקוח