נשיא ההתאחדות בטקס חלוקת המלגות השנתי: "אין ענף שבו יש אינטגרציה של כל אזרחי המדינה כמו ענף הבנייה" : בוני הארץ

נשיא ההתאחדות בטקס חלוקת המלגות השנתי: "אין ענף שבו יש אינטגרציה של כל אזרחי המדינה כמו ענף הבנייה"

נשיא ההתאחדות בטקס חלוקת המלגות השנתי:

קרן המלגות מיסודה של התאחדות בוני הארץ קיימה בסוף השבוע את טקס חלוקת המלגות השנתי שלה. הקרן חילקה השנה מלגות לסטודנטים מתחומי ההנדסה ומקצועות הבנייה ותרומות לחמש עמותות הפועלות למען הקהילה בישראל: עמותת חיבוק ראשון, שמתנדביה משתתפים בטיפול בתינוקות שננטשו בבתי חולים, עמותת בית הילדים ע"ש צבע )אלעזרקי( שמטפלת בילדים בסיכון שהוצאו מביתם בצו בית משפט, עמותת איל"ן המטפלת באלפי ילדים נכים, עמותת  A-Tהמטפלת בילדים החולים במחלה הניוונית הקשה בשם זה, ועמותת זק"א להצלה אזרחית וזיהוי שרדי אדם.

נשיא ההתאחדות, ניסים בובליל אמר בטקס: "לאחר מערכת בחירות שבה נעשה הכל כדי להדגיש את הפילוג בעם, אני אומר לכם שאין ענף שבו יש אינטגרציה והרגשת ביחד כמו ענף הבנייה. בענף שלנו מעסיקים ועובדים יהודים, ערבים ודרוזים שעושים את מלאכתם כתף אל כתף. אנו מחלקים מלגות ותרומות ללא הבדל בין מגזר למגזר, בין עדה לעדה. אנחנו עושים זאת מאחר ואנו סבורים שכל אזרחי המדינה שווים".

מנכ"ל ההתאחדות, עו"ד אליאב בן שמעון מסר לנציגי העמותות, מקבלי המלגות: "אני גאה להיות חלק מארגון שמחזיר לקהילה ומודה לכם על העשייה שלכם עבור נזקקים ממגוון רחב".

משנה למנכ"ל ההתאחדות ומנכ"ל קרן המלגות, איציק גורביץ אמר לסטודנטים: "אני מתמלא הערכה כל פעם מחדש מאותם סטודנטים אשר גם בתנאים לא פשוטים, מסתכלים נכונה אל המטרה של השגת תואר וחותרים אליה במקום שאולי אחרים היו מוותרים. אני מקווה שבסיוע זה נקרב אתכם אל מטרתכם".

לצפייה בתמונות מהאירוע לחצו כאן