נשיא ההתאחדות בטקס מלגות בארגון ראשון לציון: "בכנסת הבאה אנחנו נוביל מאבק להשלמת החקיקה בנושא מוסר התשלומים" : בוני הארץ

נשיא ההתאחדות בטקס מלגות בארגון ראשון לציון: "בכנסת הבאה אנחנו נוביל מאבק להשלמת החקיקה בנושא מוסר התשלומים"

נשיא ההתאחדות בטקס מלגות בארגון ראשון לציון:

"בכנסת ההבאה אנחנו נוביל מאבק להשלמת החקיקה בנושא מוסר התשלומים  ברשויות המקומוית", כך אמר נשיא ההתאחדות, ניסים בובליל בטקס חלוקת המלגות השנתי של קרן המלגות מייסודו של ארגון קבלני ובוני ראשון לציון. הטקס בו מחולקות מלגות לסטודנטים, תושבי ראשון לציון, הנערך בכל שנה בחנוכה. נשיא ההתאחדות הוסיף, כי בכנסת היוצאת סוקל ניסיון להשלים חקיקה בתחום מוסר התשלומים של רשויות מקומיות לספקים שלהן על ידי מרכז השלטון המקומי. "כל מה שאנו דרשנו הוא שרשויות יעמדו בתנאי שהם קבעו בחוזים שלהם עם הקבלנים והספקים. מדוברים פה כל הזמן על עסקים קטנים, אז אני אומר לכם שמה שרשויות מקומיות עושות בתחום זה, ממוטט עסקים קטנים".

יו"ר ארגון הקבלנים והבונים בראשון לציון, ראול סרוגו, אמר כטקס, "עברנו תקופה ארוכה שבה המדינה גרמה לקפאון בענף הבנייה והמשמעות של הקפאון הזה באה כעת לידי ביטוי. כל ההצהרות וההבטחות לא קויימו, ומי שנפגע יותר מכל היו רוכשי הדירות".

סגן ראש עיריית ראשון לציון, דוד ביטן , המועמדת לבחירות במסגרת רשימת הליכוד לכנסת, אמר בטקס, "הממשלה היוצאת ניסתה לעשות שינוי ובאמת התגייסה לשפר את מצב ענף הדיור. אני אומר לכם, שצריך להודות לממשלה הזו על הניסיון ללא קשר לפוליטיקה או צדדים במפה הפוליטית. אני חושב שיש צורך אמיתי לטפל בבעיות הקשות בענף שלכם, כמו המחסור בעובדים הזרים ומחסור בקרקע לבנייה. המדינה צריכה להביא פתרונות אמיתיים מהירים כדי לטפל בענף".

נשיא ההתאחדות התייחס לדברים ואמר, "אני שמח לשמוע שגורמים פוליטיים בכירים מבינים את עומק הבעיות בענף שלנו. אני מאוד מקווה שבניגוד למה שהיה עד כה, ההצהרות יהפכו למעשים".