סגן נשיא ההתאחדות בכנס בפתח תקווה: "בסופו של יום, המאבק הפוליטי של 'האחים' לפיד ובנט פוגע קשה בציבור בישראל" : בוני הארץ

סגן נשיא ההתאחדות בכנס בפתח תקווה: "בסופו של יום, המאבק הפוליטי של 'האחים' לפיד ובנט פוגע קשה בציבור בישראל"

סגן נשיא ההתאחדות בכנס בפתח תקווה:

"אין לי מושג אם חוק מע"מ אפס יעבור. ההליך של חקיקתו הפך להיות קרקס אחד גדול ושיקולים פוליטיים נטו מניעים בוועדת הכספים את הדיונים", אמר סגן נשיא התאחדות בוני הארץ, רוני בריק בכנס הרמת הכוסית המסורתי השנתי של ארגון קבלני פתח תקווה.

בריק הוסיף, "זה לא יאמן, איך שר הבינוי והשיכון, הממונה על הענף כולו, מפזר חול בעיני הציבור כשהוא מבטיח שמחירי הדירות ירדו בעשרות אחוזים בשנתיים הקרובות. יתכבד השר ויבדוק את מה שקרה בענף בארבע השנים האחרונות, לאחר שממשלת ישראל פרסמה את מפת ארץ ישראל בצבעים שהבטיחו שחרור של עשרות אלפי יחידות דיור של רמ"י לשווק. הרי ההבטחות האלה הביאו לכך שמחירי הדירות עלו בעשרות אחוזים בתקופה הזו".

סגן נשיא ההתאחדות אמר עוד: "השר חושב שבדיבורים הוא יוריד את מחירי הדירות זה לא עבד כך אף פעם בשום צורה וזה גם לא יעבוד כך כעת".

הוא סיכם: "מצב אי הוודאות במשק בכלל ובשוק הדיור בפרט פוגעים בענף ובעוסקים בו ומביא להקטנה דרמטית בהתחלות הבניה. בסופו של יום, המאבק הפוליטי של 'האחים' לפיד ובנט פוגע קשה בציבור בישראל".