סגן נשיא ההתאחדות, יוסי לוינסקי בטקס קבלת חברים חדשים להתאחדות: "זהו יום חג" : בוני הארץ

סגן נשיא ההתאחדות, יוסי לוינסקי בטקס קבלת חברים חדשים להתאחדות: "זהו יום חג"

התאחדות בוני הארץ קיימה את טקס קבלת החברים החדשים (12.1.16) בתל אביב, בנוכחות מנכ"ל ההתאחדות, אליאב בן שמעון, יו"ר הארגונים המקומיים וסגן נשיא ההתאחדות, יוסי לוינסקי, משנה למנכ"ל ומנהל אגף הכספים והכלכלה, יצחק גורביץ, יושבי ראש ומנהלי הארגונים המקומיים, סגל ההתאחדות והחברים החדשים.

לוינסקי אמר בתחילת האירוע: "זהו יום חג להתאחדות ולקבלנים. אני חבר בהתאחדות מזה 30 שנה ולוקח חלק פעיל מזה 14 שנה והייתי פעם היכן שאתם יושבים היום. אז, לא היה לי מושג מהי התאחדות הקבלנים, אפילו לא ידעתי מה הכתובת של הארגון המקומי בעירי, כי לא עניין אותי דבר מלבד לעשות את עבודתי. עם השנים, למדתי להכיר את המערכת, את האנשים ולזכות לראות במו עיני את תוצאות הפעילות של ההתאחדות ועם הידע שלי היום, אני יכול להגיד לכם שאוי ואבוי לקבלנים אם לא הייתה ההתאחדות, הבית לדאוג לנו. אנחנו לא תמיד רואים את זה בכותרות העיתונים, אבל ההתאחדות פועלת נמרצות מול הממשלה והרגולטורים, על מנת להמשיך ולשמור על האינטרסים של הקבלנים והלאומיים כמו כן. אנחנו לא קבלני הצלחות, אנחנו קבלני בניין ולא תמיד כל מה שאנחנו רוצים – משיגים, לפעמים צריך לוותר במקום אחד בשביל לנצח במקום אחר".

מנכ"ל ההתאחדות, אליאב בן שמעון, הציג לחברים החדשים סקירה רחבה אודות התאחדות בוני הארץ, האגפים המקצועיים, הוועדות, תחומי הפעילות, הנציגים המקצועיים העומדים לשירות החברים החדשים, רקע וכמו כן, ענה לשאלות החברים החדשים.